Nowy numer 29/2021 Archiwum

Przestań płakać!

W Koszalinie trwa Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Do kościoła pw. Ducha Świętego przyszło ok. 600 osób.

Wtorkowe spotkanie rozpoczęło się Mszą św. Przewodniczy jej ks. dr Radosław Siwiński, a koncelebruje kilkunastu kapłanów. Po niej rozpocznie się modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Do kościoła przybyło wielu chorych, niektórzy o kulach lub na wózkach.

Ks. Siwiński w homilii zwrócił uwagę na najważniejszy cel tego spotkania. - Jeżeli dzisiaj przychodzimy, aby Bóg nas nawiedził, kiedy tak bardzo otwieramy nasze serca, prośmy przede wszystkim o to, aby Bóg zniósł w nas blokady, które nas od Niego oddzielają. Bo my naprawdę jesteśmy zamknięci na Pana. Prośmy Ducha Świętego o skruszenie tych barier, abyśmy mogli być całkowicie Jego. Czy macie w sobie takie pragnienie? Czy macie pragnienie, żeby się Nim zachwycić, żeby być Jego? - mówił.

Odnosząc się do istnienia zła na świecie, które skłania niektórych do mówienia, że Bóg się człowiekiem nie interesuje, kaznodzieja powiedział: - Czy Jezus, który jest tu z Nami na Eucharystii, jest mniej obecny niż wtedy, kiedy chodził po ziemi? Nie, On naprawdę jest z nami. Więc przestań płakać! On zwyciężył wszelkie zło. Dobrze, że tu jesteśmy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Nie przegap

Brak dostępnych wydarzeń.

Pobieranie... Pobieranie...