Nowy numer 29/2021 Archiwum

Oklaski dla Jezusa

Punktualnie o 19.00 rozpoczął się w pilskim kościele NMP Wspomożycielki Wiernych, „Wieczór chwały”. Prawie wszystkie ławki są zajęte. Na wspólnej modlitwie zgromadziło się około 700 osób.

Zebranych przywitał ksiądz Rafał Jarosiewicz, ze Szkoły Nowej Ewangelizacji, który następnie wyjaśnił wiernym, czym są „Wieczory Chwały”.

- Przede wszystkim jest to modlitwa bezwarunkowa. Nie dziękuję za coś, nie proszę o nic i nie przepraszam. Stoję w obecności Pana Boga. Otwieram się na jego prowadzenie, jego moc, jego uzdrowienie – mówił do zgromadzanych ks. Jarosiewicz.

Po krótkim wprowadzeniu ks. Rafał poprowadził modlitwę do Ducha Świętego. – Nie bójmy się otworzyć na gesty. Wznieśmy ręce i módlmy się do Duch, aby nas napełnił i wspomógł w przeżywaniu tego, co nas tu dzisiaj spotka – prosił kapłan.

W radosnym przeżywaniu wspólnej modlitwy wspomaga zgromadzonych Diakonia Muzyczna Ruchu Światło – Życie działająca przy parafii NMP Wspomożycielki Wiernych. - Bardzo się cieszę, że tu jestem. Bo mogę trochę inaczej niż na niedzielnej Mszy św. pomodlić się do Boga – mówiła Karolina Jasińska, na moment przed rozpoczęciem „Wieczoru chwały.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Nie przegap

Brak dostępnych wydarzeń.

Pobieranie... Pobieranie...