Nowy numer 29/2021 Archiwum

Konkurs "Gościa": szukaj, napisz, wygraj

Klepki z posadzki skrzatuskiego sanktuarium, książki, koszulki - to mogą wygrać czytelnicy, którzy wezmą udział w naszych konkursach.

Konkurs - Moje świadectwo

Jeśli uczestniczyłeś w akcjach ewangelizacyjnych, które odbywały się w Koszalinie, Pile, Słupsku i Skrzatuszu od 1 do 15 września, podziel się z nami swoimi wrażeniami, przeżyciami i przemyśleniami.

Napisz krótki lub dłuższy tekst, maksimum 4000 znaków (ze spacjami) i wyślij mejlem pod adres koszalin@gosc.pl.

W tytule mejla napisz "Moje świadectwo", a w treści podaj swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu kontaktowego. Tekst dołącz jako załącznik do mejla.

Wasze teksty oceni dziennikarskie jury, a przewodniczyć mu będzie ksiądz biskup Edward Dajczak.

Na teksty od Was czekamy do północy 29 września 2013 roku.

Dla autorów najlepszych relacji mamy zestawy książek oraz trzy klepki z 300-letniego dębu z posadzki sanktuarium w Skrzatuszu. Klepki mają dużą wartość kolekcjonerską, jest ich tylko 5000 sztuk.

Ponadto, na autorów dwóch najlepszych tekstów czekają jeszcze nagrody niespodzianki, które ufunduje bp Edward.

 

Konkurs - Jestem na zdjęciu

Nasi dziennikarze zrobili tysiące fotografii podczas akcji ewangelizacyjnych, które odbywały się na początku września w diecezji.

Jeśli odnajdziesz się na którymś ze zdjęć umieszczonych w naszych galeriach (listę galerii publikujemy poniżej), możesz wygrać zestaw gadżetów "Gościa Niedzielnego".

Aby wziąć udział w konkursie, musisz wysłać do nas mejla. W tytule napisz "Jestem na zdjęciu".

W treści mejla podaj swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu kontaktowego.

Podaj także nazwę galerii, w której odnalazłeś się oraz numer fotografii.

Ale to jeszcze nie koniec: musisz nam przysłać własną fotografię, na której jesteś w tym samym stroju, w którym uchwycił Cię nasz fotoreporter.

To zdjęcie dołącz jako załącznik do mejla.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 września 2013 roku. Mejle wysyłajcie pod adres koszalin@gosc.pl.

Uwaga! W tym konkursie decyduje szybkość - nagrody otrzyma 20 osób, które jako pierwsze rozpoznają się w naszych galeriach i przyślą nam swoje zdjęcia.

 

Szukajcie się w tych galeriach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Nie przegap

Brak dostępnych wydarzeń.

Pobieranie... Pobieranie...