Nowy numer 29/2021 Archiwum

Kacper był pierwszy!

Na tych, którzy szybko znajdą siebie na zdjęciu, czekają ciekawe nagrody. Nie przegap szansy. Cały czas można zgłaszać się do zabawy.

Kacper Banach o konkursie „Jestem na zdjęciu” dowiedział się z facebooka. - Polubiłem fanpage "Gościa" i tam znalazłem informacje o tym, że jest taka akcja - mówi.

Chłopak przyznaje, że nie było trudno znaleźć siebie na zdjęciu. - Uczestniczyłem w warsztatach diakonii muzycznej, która w tym roku prowadziła animacje w czasie diecezjalnego Spotkania Młodych 14 września w Skrzatuszu. Wiedziałem, że ktoś od Was robił zdjęcia i miałem nadzieję, że uchwycił mnie w kadrze – dodaje.

Udało się!

Kacper pochodzi ze Szczecinka, ale studiuje w Koszalinie. - Dziennikarstwo. Obecnie jestem na drugim roku. Chciałbym w przyszłości pracować w tym zawodzie - zdradza.

Tegoroczne skrzatuskie świętowanie zapamięta na długo. - Było inaczej niż zwykle - mówi. Dlaczego? - To dzięki ojcom Enrique i Antonello. Ducha Świętego czuć w Skrzatuszu zawsze, ale tym razem był prawie namacalny. Ojcowie do tego świętowania wprowadzili bardzo dużo radości i energii - tłumaczy.

Kacper jest pierwszą osobą, która zgłosiła się do naszej zabawy „Jestem na zdjęciu”. Nadal oczekujemy na zgłoszenia.

Jeśli odnajdziesz się na którymś ze zdjęć umieszczonych w naszych galeriach, możesz wygrać zestaw gadżetów "Gościa Niedzielnego".

Aby wziąć udział w konkursie, musisz wysłać do nas mejla. W tytule napisz "Jestem na zdjęciu".

W treści mejla podaj swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu kontaktowego.

Podaj także nazwę galerii, w której odnalazłeś się oraz numer fotografii.

Ale to jeszcze nie koniec: musisz nam przysłać własną fotografię, na której jesteś w tym samym stroju, w którym uchwycił Cię nasz fotoreporter.

To zdjęcie dołącz jako załącznik do mejla.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 września 2013 roku. Mejle wysyłajcie pod adres koszalin@gosc.pl.

Uwaga! W tym konkursie decyduje szybkość - nagrody otrzyma 20 osób, które jako pierwsze rozpoznają się w naszych galeriach i przyślą nam swoje zdjęcia.

Galerie zdjęć, w których możesz odszukać się na fotografii znajdziesz tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Nie przegap

Brak dostępnych wydarzeń.

Pobieranie... Pobieranie...