Nowy numer 29/2021 Archiwum

"Kto" na klipie

Słupski zespół ewangelizacyjny Yam Kinneret wyprodukował swój pierwszy videoklip. Jest już do obejrzenia w sieci!

O tym, jak energetyczny i żywiołowy jest to zespół mogli przekonać się ostatnio choćby uczestnicy ewangelizacji Słupska.

Taka też jest autorska piosenka „Kto”, do której powstał pierwszy profesjonalny teledysk.

Yam Kinneret to grupa przyjaciół ze Słupska i okolic, którzy chcą posługiwać w Kościele poprzez uwielbienie Boga śpiewem. Zaczynali 20 lat temu, by w ubiegłym roku reaktywować projekt w nowym, dziewięcioosobowym składzie.

Liderem zespołu jest Arek Drozdowski, jest to też główny wokal i gitara rytmiczna. Sekcję rytmiczną tworzą Tomek Horbacz (bas) i Maciek Hnatów (perkusja). Na gitarze solowej gra Łukasz Obojski, na instrumentach klawiszowych Leszek Arcimowicz. Wokale Yam Kinneret to Edyta Pawlak, Jola Goliszek, Agnieszka Obojska i Grzegorz Goliszek (druga gitara akustyczna).

- Od początku wiedzieliśmy, że nie chcemy grać samych cover'ów religijnych, ale także własne utwory w klimacie bardziej rockowym. W wakacje nagraliśmy dwa utwory. Do „Kto?” udało się nam nakręcić teledysk i w tej chwili promujemy go w sieci. W planach mamy wydanie autorskiej płyty - wyjaśnia Łukasz Obojski, gitarzysta zespołu.

Płyty można się spodziewać w lecie przyszłego roku. - Materiały powoli nagrywamy, bo wszyscy pracujemy zawodowo, ale chyba się wyrobimy - dodaje.

Więcej o Yam Kinneret można znaleźć na stronie: http://media.firehost.pl/yam.kinneret/word/.

A u nas posłuchać i obejrzeć pierwszy teledysk słupskiego zespołu.

Yam Kinneret - Kto?
Yam Kinneret

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama