Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Z pomocą Afryce

Dzieciaki z koszalińskiej podstawówki przekonują, że nawet niewielkie kwoty mogą pomóc.

Od kilku lat uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 uczą się nie tylko czytania i liczenia. Maja także okazję poznać wartość pomagania.

Tym razem efekty ich przedświątecznej akcji powędrują do maluchów z Sierra Leone.

W ramach działalności klubu Szkół UNICEF włączyli się do projektu „Gwiazda dla Afryki”. W wykonanych pudełeczkach owiniętych wstążeczką dzieci umieściły  symboliczne szczepionki, które chciałyby przekazać dzieciom na Czarnym Lądzie.  

Wszystkie przygotowane przez dzieci prezenty zostały wystawione podczas specjalnie zorganizowanej w szkole imprezy. Zaproszeni goście mogli je otrzymać przekazując darowiznę.

Uczniom koszalińskiej podstawówki udało się zebrać 385 zł dla małych mieszkańców Sierra Leone.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma