Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dziennikarze u biskupa

Tradycyjnie przed Świętami w domu biskupim odbyło się spotkanie z przedstawicielami lokalnych mediów.

Na zaproszenie ordynariusza diecezji odpowiedziało kilka redakcji telewizyjnych, radiowych, a także lokalne gazety.

Bp Edward Dajczak dzielił się ze swymi gośćmi refleksjami na temat istoty Bożego Narodzenia. Mówił także, jak sam spędzi dzień Wigilii. - Od kiedy jestem w Koszalinie, przeżywam ten dzień w podobny sposób, w dużej rodzinie. W jej skład wchodzą pozostali biskupi, siostry, które mieszkają ze mną, siostry, które pracują w Kurii oraz zaproszeni są także pozostali księża pracujący w Kurii, jeśli nie jadą gdzieś do swoich rodzin. Zawsze też jeździłem do domu, ale teraz mamy i taty już nie ma. Mój jedyny dom jest tutaj. Rodzeństwo natomiast odwiedzę później - dzielił się biskup. Ordynariusz diecezji będzie w tym roku przewodniczył Pasterce w katedrze.

Poszczególne redakcje miały też czas, aby nagrać życzenia biskupa dla swoich czytelników, słuchaczy czy widzów.

Specjalnych życzeń naszego biskupa będzie można wysłuchać w wersji audio na naszej stronie internetowej w wigilijny wieczór o godz. 16.00

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma