Nowy numer 08/2020 Archiwum

Studenci jak rodzina

W Wyższym Seminarium Duchownym studenci Instytutu Teologicznego wzięli udział w spotkaniu wigilijnym.

Studencka wigilia ma wieloletnią tradycję. Tym razem, wyjątkowo, zamiast do sal wykładowych, wszyscy skierowali się do refektarza. Na zaproszenie studentów czwartego roku, który zorganizował spotkanie, zjawili się zarówno żacy, jak i wykładowcy. Wigilia rozpoczęła się tradycyjnie od połamania się opłatkiem. Potem wszyscy zasiedli do stołu, przy którym był czas na wspólne kolędowanie i rozmowy.

Kilkadziesiąt osób studiuje teologię w koszalińskim Instytucie Teologicznym. Nauka odbywa się zarówno na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. Studenci dzienni są pod opieką Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, a studenci zaoczni podlegają pod Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama