Nowy numer 25/2021 Archiwum

Rodzinnych Świąt!

Bp Edward Dajczak składa życzenia Czytelnikom "Gościa Niedzielnego" i wszystkim diecezjanom.

Boże Narodzenie to, zdaniem bp. Dajczaka, czas zadziwienia niezwykłą miłością, jaką Bóg okazał człowiekowi, chcąc być blisko niego, a także miłością, jaką ludzie okazują sobie nawzajem.

- W czasie Bożego Narodzenia pokazujemy, kim jesteśmy. Kiedy w ręce trzymamy opłatek i stajemy naprzeciwko siebie, nie ma miejsca na wyuczone formułki. Stajemy i mówimy drugiemu człowiekowi to, co płynie z głębi. Tylko to jest prawdziwe, przekonujące i dodaje nadziei. Boże Narodzenie daje szansę na niepowtarzalność, na wypowiedzenie tego, co jest tylko i wyłącznie moje - przyznaje.

- Te Święta to wyjątkowy czas, bo nawet ci, którzy ciągle gdzieś biegną, w wigilijne popołudnie włączają hamulce, żeby być razem z bliskimi. Życzę Państwu wyjątkowych spotkań i dostrzegania głębi Bożego Narodzenia. Niech każdy ma obok kogoś bliskiego, bo najlepsze chwile to te, które można spędzić razem z tymi, których kochamy.

Zachęcamy do posłuchania:

Życzenia bp. Edwarda Dajczaka

Koszalińska redakcja także życzy wszystkim Czytelnikom „Gościa Niedzielnego”, by Boże Narodzenie było czasem wyjątkowych spotkań - z Chrystusem i bliskimi. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama