Nowy numer 39/2023 Archiwum

W zasięgu Słowa - bez limitu!

W Środę Popielcową rusza wielkopostna akcja koszalińskiego Duszpasterstwa Akademickiego.

Uczestnicy akcji otrzymywać będą darmowe SMS-y ze słowem, które w zamyśle organizatorów może pomóc dobrze przeżyć czas Wielkiego Postu.

Chodzi o to, aby w ten sposób jeszcze bardziej poznać siebie i dostrzec obecność Boga w codziennym życiu. - Każdy, a tym bardziej student potrzebuje siły i mocy, a to można uzyskać poprzez "bycie w zasięgu" dobrego Słowa! Chcemy pokazać, że czas Wielkiego Postu kryje w sobie niezwykłe znaki pomocne do zdobycia siły i radości życia. Poprzez tę akcję pragniemy inaczej pokazać: modlitwę, post i jałmużnę - tłumaczy ks. Tomasz Roda z koszalińskiego DA.

Aby wziąć udział w akcji, należy podać numeru telefonu, na który będą przychodziły raz dziennie SMS-y z danym tekstem do przeczytania. Numer swojego telefonu można wysłać na numer: 690 842 200 wpisując w teść SMS-a zdanie: "TAK AKCEPTUJĘ SŁOWO". Można też wypełnić odpowiedni formularz na stronie akcji: www.wzasieguslowa.pl. Znajduje się tam również regulamin akcji.

Akcja jest niekomercyjna. Abonent ponosi jednorazowy koszt wysyłając SMS-a zgłoszeniowego. Jego cena zależy od taryfy i operatora, z którego usług korzysta uczestnik. Opłatę pobiera operator, nie organizatorzy akcji. Każdy SMS otrzymany w ramach akcji jest już bezpłatny dla uczestnika. Jego koszt ponosi organizator.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast