Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Jesteś za życiem? To coś dla Ciebie!

Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie oraz fundacja „PRO-Prawo do Życia” zapraszają na kurs dla „prolajferów”.

W kursie może wziąć udział każdy, komu zależy na ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.   

- To kurs dla tych, którzy już działają na rzecz obrony życia, ale też dla tych, którzy chcą się w tę obronę zaangażować - wyjaśnia s. Magdalena Kozłowska z Diakonii Życia.

- Kurs trwa jeden dzień. Będą to zajęcia warsztatowe. W trakcie kursu będzie można nauczyć się praktycznych metod obrony życia. Niestety, nie mogę zdradzić więcej szczegółów, ale zapraszam wszystkich chętnych, bo warto. Takie kursy odbywają się w całej Polsce i są naprawdę cenione w środowisku obrońców życia - dodaje.

Kurs dla „prolajferów” odbędzie się 22 marca w godz. 9 - 16 w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2.

Koszt udziału to 20 zł, w tym obiad. Zgłoszenia do 15 marca przyjmuje Małgorzata Telega, odpowiedzialna za Diecezjalną Diakonię Życia.

Kontakt: mtell@op.pl lub 600 984 248.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma