Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Niedziela Miłosierdzia w Koszalinie

W tę niedzielę mieszkańcy Koszalina będą mieli okazję posłuchać nietuzinkowych artystów, którzy swoim koncertem uczczą święto Bożego Miłosierdzia i dziękować będą za kanonizację Jana Pawła II.

W koszalińskim amfiteatrze wystąpią Janusz Radek, Dorota Osińska, Anna Ozner, Marcin Kołaczkowski i Maria Krawczyk.

Co ważne wstęp na koncert jest bezpłatny. - Konieczne jest jednak posiadanie bezpłatnej wejściówki - podkreśla Monika Musioł z koszalińskiego Domu Miłosierdzia, który jest organizatorem muzycznego przedsięwzięcia.

Zaproszenia można odbierać w Domu, który mieści się na rogu ul. Monte Cassino i Młyńskiej.

Koncert, który rozpocznie się o godz. 17 poprzedzi wielkie świętowanie w Domu Miłosierdzia.

Po raz drugi organizowany jest tu dzień otwartej bramy, kiedy to można zajrzeć do tego niezwykłego miejsca powstającego w mieście.

Ideą tego domu jest niesienie pomocy materialnej i duchowej wszystkim potrzebującym. Choć trwają wciąż jeszcze prace remontowe dom już tętni życiem. Trwa tu m.in. całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

W ubiegłym roku podczas świętowania budynek odwiedziło kilkaset osób, zwiedzając, poznając plany i rozmawiając z wolontariuszami.

Świętowanie w Domu Miłosierdzia rozpocznie się uroczystą Eucharystią pod przewodnictwem bp. Edwarda Dajczaka, o godz. 13.30. W godzinie Miłosierdzia odmówiona zostanie Koronka

Wieczorem organizatorzy zapraszają do amfiteatru.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL