Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kaja Godek w Koszalinie

Spotkanie ze znaną działaczką pro life w piątek w Domu Samotnej Matki.

Kaja Godek jest członkiem zarządu Fundacji "Pro-prawo do życia", która zajmuje się różnego rodzaju działaniami mającymi na celu ochronę życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.

Jest żoną, mamą dwójki dzieci, w tym 5-letniego chłopca z zespołem Downa. Włączyła się do sejmowej batalii o zakaz aborcji eugenicznej.

Na pytanie, dlaczego zdecydowała się urodzić chore dziecko, odpowiada: - Nie podjęłam heroicznej decyzji. Zachowałam się jak człowiek.

Jej wystąpienie w Sejmie z września 2013 roku, jako pełnomocnika Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Stop Aborcji zyskało medialny rozgłos i wzbudziło ostry sprzeciw środowisk lewicowych i liberalnych, które popierają prawo do aborcji.

Spotkanie otwarte z Kają Godek odbędzie się w piątek 9 maja o 17.00 w Domu Samotnej Matki przy ul. Wojska Polskiego 13 w Koszalinie, a jego tematem będzie: "Obywatelska inicjatywa ustawodawcza chroniąca dzieci poczęte. Kampania 2013. Perspektywy na przyszłość".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma