Nowy numer 29/2021 Archiwum

Salezjanie w Słupsku zapraszają

Zjazd Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych to okazja, by się spotkać, razem modlić i dobrze bawić.

Parafia pw. Świętej Rodziny w Słupsku zaprasza na 67. zjazd Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych, który potrwa od 30 maja do 1 czerwca.

Spotkanie zaczyna się 30 maja o 17.00. O 20.00 zaplanowano adorację Najświętszego Sakramentu, o 21.30 Eucharystię, a po niej słowo moderatorów i spotkanie w grupach.

31 maja o 9.00 spotkanie z egzorcystą, a o 12.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. insp. Marek Chmielewski. O 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Marsz dla Jezusa. O 19.00 będzie koncert zespołu „Bethel”, a o północy Msza św. pod przewodnictwem moderatorów SWE.

1 czerwca o 9.30, na zakończenie spotkania, dziękczynna Eucharystia w kościele Świętej Rodziny.

- Na zjazd może przyjść każdy. To część formacji, a także okazja, by się spotkać, modlić i bawiąc się chwalić Pana Boga oraz zapraszać innych do wspólnoty. Każdy zjazd to okazja przede wszystkim do pogłębienia swojej relacji z Chrystusem. Do tego, by się nawrócić i o swoim doświadczeniu wiary podzielić się z innymi. Jest to również czas przygotowania się do akcji wakacyjnych - wyjaśnia ks. Krzysztof Rudziński SDB, koordynator.

Salezjańskie Wspólnoty Ewangelizacyjne (SWE) działają w całej Polsce. Ich największe przedsięwzięcia to Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna oraz Pustynia Miast. Podstawowym zadaniem wspólnot SWE jest pogłębianie wiary przez zrzeszoną w niej młodzież oraz ewangelizacja. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama