Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • chordad
  18.05.2014 14:57
  a ja mam problem z tym, że jej nawrócenie, jak sama mówi, przyczyniło się do rozpadu jej małżeństwa...

  i ciekaw jestem, jak na całą sprawę patrzą jej dzieci - czy też się cieszą, że teraz mama żyje z Panem Jezusem zamiast z tatą...
 • ksadamkaczor64
  18.05.2014 15:07

  CO NAJMNIEJ DWIE TRZECIE POLAKÓW (26 000 000 osób) nigdy osobiście nie spotkało Chrystusa i nie utrzymuje z Nim stałej relacji!!!

  Dlatego "nie możemy być spokojni gdy miliony naszych braci i sióstr, tak jak my odkupionych drogocenną krwią Chrystusa żyją nieświadomi Bożej miłości" (Jan Paweł II).

  Czy wobec tego niektórzy księża i świeccy dalej będą mówili, że w Polsce NIE jest potrzebna NOWA EWANGELIZACJA ???
  Czy nadal pozostaniemy głusi na wezwanie Chrystusa do wyjścia z własnej wygody i zdobycia się na odwagę, by dotrzeć na wszystkie peryferie potrzebujące światła Ewangelii ???

  doceń 3
 • xxspawaczxx
  20.05.2014 21:21
  Mam do was wielką prośbę. Jak się nazywa ta tłumaczka?
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma