Nowy numer 33/2018 Archiwum

Kolejne miasta z Kartą Dużej Rodziny

Rodziny z Białogardu i Kołobrzegu mogą ubiegać o zniżki za pomocą KDR.

Kołobrzeżanie mogą pobrać wnioski ze strony internetowej Urzędu Miasta, a mieszkańcy Białogardu w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w pokoju nr 17. Po złożeniu wniosku zostanie on zweryfikowany przez pracowników urzędu, a następnie przesłany do Wytwórni Papierów Wartościowych w celu wyprodukowania karty.

Przypomnijmy, Karta Dużej Rodziny to inicjatywa, która ma pomóc rodzinom wielodzietnym w funkcjonowaniu, m.in. poprzez zniżki w instytucjach kultury, rekreacji czy transportu. Karta jest wydawana bezpłatnie każdemu członkowi rodziny. Rodzice korzystają z karty dożywotnio, a dzieci do 18. roku życia lub do ukończenia nauki (maksymalnie 25 lat). Dla osób niepełnosprawnych karta wydawana jest na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Posiadacze kart mogą korzystać ze zniżek nie tylko w swoich miastach, ale na terenie całego kraju. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma