GN 24/2018 Archiwum

Dobra Nowina na plaży

Ekipa złożona z ok. 100 osób podzielonych na 3 grupy od 18 lipca działa w pasie nadmorskim diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, głosząc Ewangelię.

Mimo upalnej pogody, uczestnicy ewangelizacji nie tracą ducha. Przed nimi jeszcze kilka nadmorskich miejscowości, w których pojawią się na ulicach i na plażach, aby dzielić się swoją wiarą z mieszkańcami i turystami.

Akcja zakończy się 24 lipca, tak, aby jej uczestnicy mogli dołączyć do "Przystani z Jezusem", która ruszy 25 lipca obok kołobrzeskiego festiwalu "Sunrise".

Zapraszamy do wysłuchania krótkiej relacji dźwiękowej z "Ewangelizacji nadmorskiej", która powstała we współpracy z koszalińską redakcją Radia Plus.

Ewangelizacja nadmorska - Łazy, Unieście
Reporter: ks. Wojciech Parfianowcz /Gość Niedzielny Montaż: Alicja Górska /Radio Plus
Radio Plus Koszalin

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma