Nowy numer 28/2018 Archiwum

Trwają rekolekcje na "Przystani z Jezusem"

W Kołobrzegu w poniedziałek 21 lipca rozpoczęła się akcja ewangelizacyjna "Przystań z Jezusem".

Od 21 do 25 lipca ponad 300 uczestników "Przystani" bierze udział w specjalnych rekolekcjach, które mają być przygotowaniem do ewangelizacji. Oprócz strony duchowej, przygotowanie składa się także z warsztatów: muzycznych, teatralnych, tanecznych, rapowania i wielu innych.

Samo głoszenie Ewangelii na ulicach i plażach Kołobrzegu oraz wśród uczestników festiwalu "Sunrise" rozpocznie się w najbliższy piątek. Przez cały weekend od 25 do 27 lipca ewangelizatorzy pojawią się w różnych miejscach kurortu. Będą głosić Dobrą Nowinę m.in. przez taniec, teatr, muzykę. Będą rozdawać ulotki, rozmawiać z ludźmi, zapraszać do modlitwy. Do uczestników festiwalu "Sunrise" będą starali się docierać także nocą.

Dzięki uprzejmości Dobrych Mediów, czyli diecezjalnej telewizji internetowej, zapraszamy do obejrzenia relacji z "Przystani". Przypominamy, że Dobre Media przeprowadzają z kołobrzeskiej ewangelizacji transmisję na żywo.

Agnes na Przystani z Jezsuem! :)
Dobre Media

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma