Nowy numer 23/2021 Archiwum

Święto muzyki i wiary

Jak pozytywnie zakończyć wakacje? Warto wybrać się do Trzcińca. Boski Festiwal startuje już za tydzień!

Na scenie amfiteatru przy salezjańskim Domu Młodzieży w tym roku zaprezentuje się dziewięć zespołów: Alpaca, Bethel, Blue Horizon, Chemia, I.N.G.U., Pax Unity, Porozumienie, Strona B, Who Cares.

Oprócz koncertów cztery dni wypełnią warsztaty, spotkania i panele dyskusyjne z ciekawymi ludźmi.

- Boski Festiwal skierowany jest głównie do młodych osób, które chcą spędzić czas przy świetnej zabawie i wspaniałej muzyce. Jest to czas w którym można spotkać się z pozytywnymi ludźmi, sam na sam z sobą, a może i z Panem Bogiem - zaprasza Justyna Domecka z ekipy festiwalowej.

Boski Festiwal, to reaktywacja Salezjańskiego Sejmiku Młodzieżowego, który dawniej odbywał się przy skrzatuskim sanktuarium. Pięć lat temu imprezę wskrzeszono, ale już w nowym miejscu. Teraz młodzi zjeżdżają się na czterodniowe święto muzyki i wiary na płytę dawnego lotnika wojskowego, ulokowanego przy salezjańskim Domu Młodzieży w Trzcińcu.

Z każdą kolejną edycją, liczba osób przyjeżdżających na festiwal wzrasta. W ubiegłym roku z zaproszenia skorzystało ponad 1000 osób. Jak będzie w tym roku będzie można przekonać się już 21 sierpnia.

Informacje o tym, jak dotrzeć na Boski Festiwal i co podczas niego będzie się działo można znaleźć TUTAJ.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama