Nowy numer 28/2018 Archiwum

Filmy bez barier

Już niedługo rusza 11. Europejski Festiwal Filmowy„Integracja Ty i ja”.

Festiwal gromadzi co roku gości nie tylko z całej Polski, ale i z zagranicy. Jego ideą jest przetarcie niepełnosprawnym szlaków w mediach, kulturze i przestrzeni społecznej. Filmy biorące udział w konkursie albo dotyczą tej tematyki, albo są tworzone przez osoby niepełnosprawne.

Impreza rozpocznie się we wtorek, 2 września, o 17.00 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Tego dnia organizatorzy zapraszają na wystawy, spektakl teatralny i koncert. Wieczorem odbędzie się pierwsze projekcja filmu konkursowego. Od środy do piątku, już od 9.30 będzie można oglądać filmy, które biorą udział w festiwalu.

Wszystkie będą wyświetlane w kinie „Alternatywa”. Po każdej projekcji widzowie będą mogli spotkać się z twórcami filmów. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w sobotę, 5 września, o 18.00 w KBP. Program festiwalu jest bogaty także w imprezy towarzyszące, m.in. spotkania z filmowcami czy podróżnikami, a także warsztaty taneczne czy fotograficzne i wykłady.

Program imprezy można znaleźć tutaj, a więcej informacji tutaj

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma