Nowy Numer 29/2018 Archiwum

KSM nad Hajką

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w diecezji przygotowuje się do działania w nowym roku duszpasterskim.

Już po raz trzeci młodzi ludzie z KSM spotkali się nad Jeziorem Hajka w Niedalinie, tym razem w duchu przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

Miejsce spotkania było szczególne. Ośrodek znajduje się na trasie, którą niegdyś, podczas jednego ze swoich licznych spływów kajakowych, pokonywał wraz ze studentami Karol Wojtyła.

Ostatni weekend sierpnia był dla młodych z KSM czasem zarówno dobrej zabawy, jak i twórczej pracy. Przez 3 dni zastanawiali się nad planem działania na najbliższy czas dla swojej wspólnoty. Nie zabrakło również wspólnych śpiewów i integracji. Codziennie uczestniczyli w Mszy św. razem z mieszkańcami Niedalina i turystami wypoczywającymi nad jeziorem.

Pierwsze działania KSM widoczne będą już w Skrzatuszu, podczas Diecezjalnego Spotkania Młodych.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma