Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Płyta z "Gościem"

W najbliższym papierowym wydaniu gazety oprócz płyty z kolejnym odcinkiem "Dzienniczka" czytelnicy znajdą dodatkową płytę... ze Skrzatusza.

Jest to płyta DVD z materiałami filmowymi z zeszłorocznych jubileuszowych uroczystości w Skrzatuszu, przygotowana przez diecezjalną telewizję internetową Dobre Media.

- W ubiegłym roku w Skrzatuszu działo się tyle ważnych rzeczy, że trudno było wybrać materiał na tę płytę. Mimo wszystko udało nam się skompletować prawie 2 godz. ciekawego materiału. Na płycie umieściliśmy głównie nauczanie oo. Enrique i Antonello: to, co mówili do młodzieży i do dorosłych. Uznaliśmy, że warto do tego wrócić - mówi ks. Krzysztof Witwicki, dyrektor Dobrych Mediów.

Zapraszamy do lektury i do oglądania.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma