Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Skrzatusz: przeżyjmy to jeszcze raz!

Przypomnijmy sobie i pokażmy tym, którzy nie byli!

W zeszłym roku skrzatuskie świętowanie miało wyjątkowy charakter. W związku z jubileuszem 25-lecia koronacji cudownej Piety, wrześniowe czuwanie młodych i główne uroczystości poprzedziły wydarzenia związane z ewangelizacją trzech największych miast w diecezji: Koszalina, Słupska i Piły.

W samym Skrzatuszu było znacznie więcej ludzi niż zazwyczaj. Diecezję odwiedzili ponownie oo. Enrique i Antonello. Odbyły się także Msze św. z modlitwą o uzdrowienie, wieczory chwały, spotkania ewangelizacyjne na halach sportowych, a także spotkania z Szymonem Hołownią.

Proponujemy, aby przed tegoroczną pielgrzymką do diecezjalnego sanktuarium przypomnieć sobie wydarzenia sprzed roku. Zachęcamy do fotograficznej retrospekcji dzięki galeriom "Gościa Niedzielnego". Może warto któreś zdjęcie, albo całą galerię podesłać Facebookiem komuś, kto jedzie w tym roku po raz pierwszy. Niektóre zdjęcia wiele mówią o tym, czym jest obecnie Skrzatusz.

Dziennikarze "Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego" zrobili tysiące zdjęć. Oto wybrane galerie:

Czuwanie młodych:

Główne uroczystości:

Wcześniejsze wydarzenia w Koszalinie, Słupsku i Pile:

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma