Nowy numer 33/2018 Archiwum

Skrzatusz: Jest już 5 tys. zgłoszeń

Na czuwanie młodych zarejestrowało się już 5 tys. uczestników - podaje ks. Andrzej Zaniewski, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

- Niestety musieliśmy już zamknąć rejestrację. Bardzo się cieszę, że będzie nas tak wielu - nie kryje radości ks. Zaniewski. 

W Skrzatuszu trwają ostatnie przygotowania. Do sanktuarium przyjadą młodzi z całej diecezji, ale także spoza niej. Z pewnością pojawią się także osoby niezgłoszone, a zatem w sobotnim czuwaniu weźmie udział na pewno ponad 5 tys. osób.

Tych, którzy zdecydują się wziąć udział w spotkaniu, czeka 10 godzin mocnych, duchowych wrażeń. Jak zwykle, będzie czas na spotkanie przyjaciół, na głęboką modlitwę w zaciszu sanktuarium czy podczas adoracji, a także na radosny śpiew połączony z tańcem. Jak co roku będą też ciekawe konferencje. Wszystko rozpocznie się w sobotę o godz. 13.

Na naszej stronie już w czasie czuwania będą pojawiać się relacje i galerie zdjęć. Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy też do obejrzenia klipu promocyjnego stworzonego przez "Dobre Media":

Skrzatusz 2014 - Zaproszenie! 20 i 21 wrzesnia 2014
DobreMedia

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma