Nowy numer 24/2021 Archiwum

Wpisz swoją intencję

W każdą środę do końca października na godz. 21 bp Edward Dajczak zaprasza do wspólnej modlitwy różańcowej transmitowanej przez Internet.

To już trzecia edycja tej akcji, która jest przedłużeniem skrzatuskiej wspólnoty modlitwy. Już od 24 września aż do 29 października "Dobre Media" będą transmitować modlitwę różańcową z kaplicy domu biskupiego.

Koszalińska redakcja "Gościa Niedzielnego" włączyła się w akcję. W poniższym formularzu każdy może podać swoją intencję modlitwy. Z pewnością jest wiele spraw nie tylko osobistych, ale także diecezjalnych, czy dotyczących całego świata, o których warto pamiętać w modlitwie. Nadesłane intencje będą odczytane na początku transmisji.

UWAGA! Nadesłane intencje pojawiają się na dole strony. W każdą środę o godz. 20 nadesłane intencje będą wydrukowane i przekazane do modlitwy. Wszystkie intencje, które pojawią się w środę po godz. 20 przechodzą na następny tydzień.

Intencje nie pojawiają się na stronie natychmiast. Ze względów bezpieczeństwa, aby uniknąć wpisów wulgarnych, obraźliwych itp, muszą być zatwierdzone przez Redakcję. Będziemy to robić kilka razy dziennie. Dziękujemy za zrozumienie.

Transmisja rozpoczyna się w każdą środę o godz. 21 na stronie www.dobremedia.org

29 października odbyła się ostatnia transmisja. Dziękujemy za nadesłane intencje do modlitwy.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama