Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pomóżmy uchodźcom w Iraku

Koszalińscy Rycerze Kolumba zbierają dary dla prześladowanych chrześcijan w północnym Iraku.

Akcją kieruje Fundacja SOS DLA ŻYCIA wraz z MON, MSZ i Agencją Rezerw Materiałowych. Organizacje przygotowują transport pomocy dla prześladowanych chrześcijan, którzy znaleźli schronienie w Kurdystanie (północny Irak). Poszkodowanych jest 1,5 mln osób, z czego polowa to dzieci.

Potrzebne są: koce, kołdry, poduszki, pościel i odzież zimowa (dla dorosłych i dzieci): kurtki, swetry, spodnie, czapki, szaliki, itp. Rzeczy mogą być używane, ale czyste. Przydadzą się też artykuły szkolne dla dzieci: ołówki, kredki, flamastry, bloki, zeszyty, kolorowanki, zabawki.

Zbiórka prowadzona jest do 10 listopada na adres rzeszowski fundacji (poniżej) lub do piątku 7 listopada w Koszalinie (dary należy dostarczyć o godz. 10 do parafii św. Wojciecha; w tej sprawie można kontaktować się z Bartoszem Ileckim tel. 602 854 386 lub mail: bartoszilecki@gmail.com)


Fundacja SOS DLA ŻYCIA
Al. Wyzwolenia 21/61
35-501 Rzeszów
 

Jest też możliwość dokonywania wpłat na powyższy cel na konto fundacji.
Informacje na stronie www.sosdlazycia.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma