Nowy numer 24/2018 Archiwum

Trwają czuwania adwentowe

Tegoroczna edycja spotkań odbywa się w 8 miejscowościach. Na każdym spotkaniu obecny jest któryś z biskupów. Każde czuwanie rozpoczyna się o godz. 20.

Tradycją diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej stały się "Czuwania adwentowe", które gromadzą głównie młodych ludzi na wieczornej modlitwie razem z biskupem.

Są one swego rodzaju kontynuacją wrześniowego czuwania w Skrzatuszu oraz okazją do umocnienia się w wierze i przygotowania do dobrego przeżycia Bożego Narodzenia.

W tym roku "Czuwania adwentowe" odbędą się pod hasłem: "Daję Słowo!".

Ich program przygotowuje bp Edward Dajczak wraz z zespołem duszpasterskim.

Pomocą muzyczną od lat służy diakonia pod kierownictwem ks. Arkadiusza Oslisloka.

Podajemy program tegorocznej edycji czuwań:

  • 05.12. (piątek) godz. 20 - Złocieniec - kościół pw. Wniebowzięcia NMP
  • 06.12. (sobota) godz. 20 - Szczecinek - kościół pw. Narodzenia NMP
  • 12.12. (piątek) godz. 20 - Kołobrzeg - bazylika
  • 13.12. (sobota) godz. 20 - Piła - kościół pw. NMP Wspomożycielki wiernych; Świdwin - kościół pw. MB Nieustającej Pomocy
  • 19.12. (piątek) godz. 20 - Słupsk - kościół pw. NMP Królowej Różańca Świętego; Biały Bór - kościół pw. NMP Królowej Polski
  • 20.12. (sobota) godz. 20 - Koszalin - katedra
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma