Nowy numer 24/2018 Archiwum

Słupszczanie za Zmianą

Walka o miejsce w drugiej turze o fotel prezydenta Słupska zakończona.

Jedną z najbardziej sensacyjnych informacji dzisiejszego dnia jest pojedynek pomiędzy kandydatami do drugiej tury wyborów w Słupsku. Pewnym kandydatem po wstępnym liczeniu głosów był Zbigniew Konwiński z PO.

Natomiast do ostatniej chwili trwała walka pomiędzy Robertem Biedroniem z KWW Nareszcie Zmiana oraz Robertem Kujawskim z PiS. Ostatecznie słupszczanie oddali więcej głosów na Roberta Biedronia, tym samym to on stanie do walki o urząd prezydenta miasta. Według ostatecznych danych Zbigniew Konwiński uzyskał 8541 głosów, Robert Biedroń - 5972, Robert Kujawski - 5475.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma