Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ekumenicznie dla hospicjum

Pilskie chóry parafialne śpiewająco zachęcą do wsparcia budowy w mieście hospicjum stacjonarnego.

30 listopada, w pierwszą niedzielę Adwentu, będzie można posłuchać kolęd i pastorałek oraz wziąć udział w zbiórce, która zasili konto budowy tak potrzebnej w Pile placówki.

W ewangelickim kościele św. Jana przy ul. Wincentego Pola 16 zaprezentują się chóry: „Soli Deo” z parafii pw. Jana Bosco, „Pasja” z parafii pw. św. Antoniego, Chór Ewangelicki im. Oskara Kolberga, Chór św. Cecylii z parafii pw. Świętej Rodziny oraz Chór z Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Pile.

- Przegląd nie ma formy konkursowej, będzie to spotkanie ludzi którzy kochają śpiew i pragną uczyć miłości do drugiego człowieka - wyjaśnia ks. Tomasz Wola, proboszcz parafii ewangelicko-augsburskiej, inicjator wydarzenia.

Podczas występów członkowie Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej sprzedawać będą kalendarze oraz przeprowadzą zbiórkę publiczną na rzecz budowy pierwszego hospicjum stacjonarnego w Pile.

Początek przeglądu o godz. 17. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma