Nowy numer 23/2021 Archiwum

Huta Ducha Świętego

W usteckim kościele pw. Najświętszej Marii Panny Gwiazdy Morza od przyszłego tygodnia startują modlitewne spotkania przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży.

Inicjatorzy spotkań chcieliby, żeby stały się one powiewem Ducha Świętego w żagle wielkiego spotkania młodzieży z całego świata z ojcem świętym w Krakowie w 2016 r.

- Pod patronatem Światowych Dni Młodzieży, pragniemy zaproponować formacyjne wieczory modlitwy, podczas których poddajemy się kształtowaniu samemu Duchowi Świętemu, niczym rozżarzony metal poddany obróbce. Chcemy poznać Ducha Świętego i otwierać się na Jego uzdrawiające działanie poprzez adorację, uwielbienie, nauczanie, i śpiew - zapraszają Siostry Kanoniczki Ducha Świętego, organizatorki Huty Ducha Świętego.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich, szczególnie jednak siostry czekają na liderów, odpowiedzialnych w parafiach za młodzież chcącą wziąć udział w ŚDM.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 29 listopada o godz. 19 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza w Ustce.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama