Nowy numer 41/2019 Archiwum

"Przystań z Jezusem" już po raz trzeci

W Koszalinie odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne wakacyjnej akcji ewangelizacyjnej odbywającej się w kołobrzeskim kurorcie.

Wiadomo już na pewno, że akcja odbywać się będzie od 20 do 27 lipca 2015. Uzależnione jest to od terminu festiwalu "Sunrise", przy okazji którego ma miejsce kołobrzeska ewangelizacja.

Również i tym razem samo wyjście na ulice miasta poprzedzone będzie kilkudniowymi rekolekcjami i warsztatami.

- Chcemy, aby uczestnicy akcji nie tylko dali coś od siebie, ale także, aby mogli coś zyskać, czegoś nowego się nauczyć - tłumaczy Agnieszka Zuzelska z diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji, która koordynuje całe przedsięwzięcie.

Organizatorzy liczą w tym roku na ok. 1000 uczestników. - Zapraszamy ludzi z całej Polski, ale mamy nadzieję, że nie zabraknie ewangelizatorów z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. W końcu to my jesteśmy gospodarzami - przyznaje Agnieszka Zuzelska.

"Przystań z Jezusem" to akcja zakrojona na szeroką skalę. Zakres przygotowań jest ogromny, dlatego pierwsze spotkanie organizacyjne odbyło się już 25 listopada. Kolejne odbywać się będą przynajmniej raz w miesiącu, aż do przyszłych wakacji.

Każdy, kto chciałby zaangażować się w przedsięwzięcie, zarówno jako organizator, jaki i uczestnik-ewangelizator, proszony jest o kontakt ze Szkołą Nowej Ewangelizacji poprzez stronę: www.kochaj.my. Działa także strona samej inicjatywy: www.przystanzjezusem.pl

Akcja ma błogosławieństwo biskupa koszalińsko-kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL