Nowy Numer 29/2018 Archiwum

KSM obraduje w Koszalinie

Trwa spotkanie Krajowej Rady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, w skład której wchodzą przedstawiciele zarządów diecezjalnych z całej Polski.

Koszalińskie obrady w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym zakończą się w niedzielę.

Reprezentanci KSM z różnych diecezji w Polsce wezmą udział w kilku sesjach obrad, podczas których omówią działanie Stowarzyszenia, podsumowując różne akcje i przedstawiając nowe projekty.

Uczestnicy obrad będą też wspólnie się modlić oraz wezmą udział w warsztatach kreatywności. Organizatorzy zaplanowali też wyjazd nad morze. Z delegatami spotka się również biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak.

Ważnym punktem programu będzie też udział delegatów z całej Polski w wielkopostnym czuwaniu młodzieży w Kołobrzegu. Czuwania to jeden z ważniejszych projektów pastoralnych w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej realizowany już od kilku lat. Każda ich edycja gromadzi w sumie ok. 3 tys. młodych ludzi.

Podczas sobotniego czuwania w kołobrzeskiej Bazylice, diecezja koszalińsko-kołobrzeska otrzyma relikwie bł. Karoliny Kózkówny podarowane przez sanktuarium w Zabawie.  

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma