Nowy numer 33/2018 Archiwum

Nowa grupa modlitewna w Domu Miłosierdzia

Dom Miłosierdzia Bożego w Koszalinie zaprasza chętnych na spotkania nowej grupy modlitewnej.

- Słyszymy głosy wielu osób, które wciąż szukają swojego miejsca w Kościele. Chcielibyśmy zaproponować im takie miejsce w naszym domu - powiedział ks. Radosław Siwiński, dyrektor Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie.

Spotkania związane z Bożym Miłosierdziem będą się składały nie tylko z części modlitewnej, ale też formacyjnej.

- Zaczniemy od rozważania Słowa Bożego, natomiast druga część spotkania będzie typowo modlitewna, z pieśniami - wyjaśnia ks. Radosław. - Wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę, zapraszamy do nas, byśmy po prostu się spotkali i zaczęli modlić.

Cotygodniowe spotkania będą odbywać się w czwartki o godz. 20 w sali na parterze Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie (w dawnej kaplicy).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma