Nowy numer 23/2021 Archiwum

6. Pielgrzymka rowerowa do Częstochowy

6. pielgrzymka rowerowa diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej do Częstochowy przyjmuje zapisy uczestników do 30 czerwca

- Tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy są miłośnikami 2 kółek - zachęca diecezjan kierownik pielgrzymki ks. Tomasz Roda i przekonuje, że to nie jest jakiś wielki wyczyn pokonać dziennie 70-80 km. - Każdy już po pierwszym dniu przekona się, że to jest możliwe.

Pielgrzymi wyruszą z dwóch punktów diecezji. - Wyjeżdżamy 4 lipca z Koszalina i Słupska, by spotkać się w Szczecinku - informuje ks. Roda. - 6 lipca dotrzemy do sanktuarium diecezjalnego w Skrzatuszu i tu oficjalnie rozpoczniemy naszą pielgrzymkę.

Cyklistów czekają piękne krajobrazy, atrakcje oraz coś, co nie ma ceny - poczucie wspólnoty. Po drodze zwiedzą Licheń. Nie zabraknie konferencji, modlitw, duchowych rozmów i spotkań z ludźmi, dla których wiara odgrywa duże znaczenie.

W ubiegłym roku wyruszyło na rowerze na Jasną Górę 250 osób. Obecnie zapisanych jest już 230. Organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy potrafią jeździć na rowerze, by nie obawiali się wyzwania i wzięli dział w wyprawie. Więcej informacji oraz możliwość zapisów na www.rowerowa.info.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama