Nowy Numer 29/2018 Archiwum

6. Pielgrzymka rowerowa do Częstochowy

6. pielgrzymka rowerowa diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej do Częstochowy przyjmuje zapisy uczestników do 30 czerwca

- Tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy są miłośnikami 2 kółek - zachęca diecezjan kierownik pielgrzymki ks. Tomasz Roda i przekonuje, że to nie jest jakiś wielki wyczyn pokonać dziennie 70-80 km. - Każdy już po pierwszym dniu przekona się, że to jest możliwe.

Pielgrzymi wyruszą z dwóch punktów diecezji. - Wyjeżdżamy 4 lipca z Koszalina i Słupska, by spotkać się w Szczecinku - informuje ks. Roda. - 6 lipca dotrzemy do sanktuarium diecezjalnego w Skrzatuszu i tu oficjalnie rozpoczniemy naszą pielgrzymkę.

Cyklistów czekają piękne krajobrazy, atrakcje oraz coś, co nie ma ceny - poczucie wspólnoty. Po drodze zwiedzą Licheń. Nie zabraknie konferencji, modlitw, duchowych rozmów i spotkań z ludźmi, dla których wiara odgrywa duże znaczenie.

W ubiegłym roku wyruszyło na rowerze na Jasną Górę 250 osób. Obecnie zapisanych jest już 230. Organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy potrafią jeździć na rowerze, by nie obawiali się wyzwania i wzięli dział w wyprawie. Więcej informacji oraz możliwość zapisów na www.rowerowa.info.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma