Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Prof. Bogdan Chazan w Koszalinie

Profesor przyjeżdża na specjalne zaproszenie koszalińskiej redakcji "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus.

Człowiek zlinczowany przez niektóre media i środowisko feministek, ukarany przez ministerstwo i zwolniony z pracy. Lekarz, dla którego ten zawód to powołanie, i który aborcję uważa za czyn niegodny człowieka.

Dla niego bycie lekarzem to więcej niż wykonywanie procedur medycznych. Uważa, że życie człowieka jest święte, dlatego nie waha się go bronić. Idąc pod prąd aborcyjnemu lobby, zapłacił wysoką cenę. Jego przypadek obnażył system prawny i absurdy obowiązujące w polskiej służbie zdrowia.

Spotkanie z nim odbędzie się 18 maja o godz. 18 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Rozpocznie cykl otwartych wywiadów pod tytułem: "Gość na Plus".

"Gość na Plus" to nowa inicjatywa koszalińskiego oddziału "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus Koszalin. To propozycja spotkań ze znanymi w przestrzeni medialnej osobami, które dzięki swojej pasji i niezwykłym dokonaniom mogą stać się inspiracją dla wszystkich poszukujących w życiu dobra i prawdy.

W przedstawianej propozycji nie chodzi jednak o zwykłe spotkanie z kimś znanym, ale o głębsze poznanie człowieka i motywów, którymi kieruje się w tym, co robi w życiu. "Goście na Plus" to ludzie z pasją, inspirujący swoimi dokonaniami, doświadczeni życiowo, ciekawi.

Spotkania odbywać się będą w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej i będą miały formę wywiadu prowadzonego na żywo z udziałem publiczności. Uczestnicy spotkania również będą mogli zadawać pytania.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • zielony01
  29.04.2015 19:12
  "...które dzięki swojej pasji i niezwykłym dokonaniom..." - chętnie bym podyskutował o tych dokonaniach zarówno dawnych jak i obecnych
  doceń 0
 • annaI
  30.04.2015 13:49
  zielony01@- a kimże jesteś , jakie masz własne osiągnięcia , dla kogo jesteś autorytetem , że tak chętnie byś dyskutował ?
  Takie postawienie sprawy przez Ciebie świadczy , że rzeczywiście jesteś ZIELONIUTKI !!!
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma