Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Świetlicowy Dzień Dziecka

Całkiem inny dzień na świetlicy środowiskowo-terapeutycznej w Pile.

Dzień Dziecka to okazja do zauważenia i obdarowania nie tylko własnych dzieci. Z tej okazji członkowie pilskiej Wspólnoty Emmanuel zaprosili na grilla piętnaścioro dzieci ze świetlicy środowiskowo-terapeutycznej działającej przy parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Pile. Tym razem otwarto drzwi świetlicy i zabawa odbyła się na świeżym powietrzu.

Potem głodne dzieciaki ugoszczono pieczonymi kiełbaskami i domowym ciastem. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodkie upominki ufundowane przez organizatorów oraz jedną z parafianek.

Członkowie pilskiego Emmanuela regularnie angażują się w opiekę nad dziećmi ze świetlicy, wspierając w popołudniowych zajęciach ich opiekunkę s. Zofię i zastępującą ją Jolantę Kufel.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma