Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nieszpory w Domu Miłosierdzia

W Domu Miłosierdzia od kilku dni odbywają się wieczorne nieszpory.

Inicjatorkami wspólnej liturgii godzin są Siostry Maryi Gwiazdy Porannej, które przybyły na 6 tygodni do Koszalina, by poznać Dom Miłosierdzia i jego mieszkańców. Siostry przygotowują się do założenia klasztoru, który będzie znajdował się na najwyższej kondygnacji domu. Warto włączyć się w modlitwę, której towarzyszy piękny monastyczny śpiew sióstr.

Nieszpory odbywają się codziennie o 18.30 (prócz sobót). Natomiast niedzielny program modlitwy brewiarzowej jest bogatszy: o 7.00 odmawiana jest jutrznia, następnie ok. 12.30 (czyli pół godz. po Mszy św. rozpoczynającej się o g. 11.00) - modlitwa południowa, a między 17.30-18.30 ma miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze śpiewem.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma