Nowy numer 3/2019 Archiwum

Anielska nowenna

Trwa nowenna przygotowująca do triduum ze św. Michałem Archaniołem.

W koszalińskim Domu Miłosierdzia od środy gromadzą się czciciele św. Michała Archanioła oraz ci, którzy chcą przygotować się duchowo do pierwszej w dziejach naszej diecezji peregrynacji kopii figury w. Michała Archanioła z Gargano. Nowenna ku czci wodza wojsk niebieskich odbywa się codziennie po wieczornej Eucharystii, odprawianej o godz. 19.

Figura w. Michała Archanioła z Gargano będzie obecna w naszej diecezji 15 sierpnia podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Rodzin na Górę Chełmską. Wówczas bp Edward Dajczak w sposób uroczysty powierzy naszą diecezję pod opiekę tego Bożego posłańca. Dzień wcześniej, 14 sierpnia, zawita do Domu Miłosierdzia. Tam przez 3 dni będą się odbywały rekolekcje ze św. Michałem Archaniołem, a 16 sierpnia kopia figury stanie na stałe na dziedzińcu domu. Będzie też  możliwość przyjęcia szkaplerza św. Michała Archanioła.

Więcej informacji o 3-dniowych rekolekcjach i historii figury oraz plan nawiedzenia - tutaj.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy