Nowy numer 42/2018 Archiwum

Caritas dzieciom

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zorganizowała całodzienny wypoczynek dla dzieci w Heide Parku - znanym parku rozrywki k/ Hamburga.

Wycieczka zorganizowana została jako nagroda za czołowe miejsca w konkursie Caritas pt. "Współczesny samarytanin". Ponadto do grupy wyróżnionych dzieci dołączyli podopieczni świetlicy środowiskowej Caritas, którzy spędzają lato w koszalińskiej placówce. Łącznie z wycieczki skorzystało 18 dzieci z Koszalina, Sianowa, Szczecinka, Jastrowia.

Wycieczka do Heide Parku to kolejna propozycja dla dzieci na lato, przygotowana przez Caritas diecezjalną. Jeszcze trwają kolonie letnie nad morzem - od początku lipca do 23 sierpnia wypocznie na 5 turach kolonijnych w Kołobrzegu oraz jednej na Mazurach ok. 300 dzieci. Do końca sierpnia trwa świetlicowe "Aktywne lato z Caritas".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy