Nowy numer 42/2018 Archiwum

Pobierz i zwiedzaj

Powstała mobilna aplikacja turystyczna - Szczecinek Cyfrowa Kraina.

Z myślą o aktywnych podróżnikach po regionie oraz tych, którym brakuje pomysłu na wycieczki powstała Cyfrowa Kraina – Mobilna Informacja Turystyczna. Ta aplikacja to praktyczny przewodnik po powiecie szczecineckim, zawierający pełną informację dla turystów. Obiekty są opisane, zawierają bazę teleadresową, zdjęcia oraz dokładną odległość od pozycji, w której aktualnie przebywa osoba korzystająca z aplikacji. Obiekty podzielone są na kilka kategorii: trasy, miejsca, wydarzenia, planuj, pogoda oraz o regionie. Cyfrowa Kraina informuje o pogodzie na 3 najbliższe dni oraz umożliwia stworzenie listy miejsc, które turysta chce odwiedzić. Opisuje szlaki kajakarskie, rowerowe i piesze.

Dzięki temu, że aplikacja działa w trybie online, jest na bieżąco aktualizowana. Jednak można z niej korzystać także będąc poza zasięgiem sieci internetowej, co przyda się podczas dalekich wypraw w głąb powiatu.

Szczecinecka Mobilna Informacja Turystyczna to aplikacja bezpłatna. Więcej informacji na stronie www.cit.szczecinek.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy