Nowy numer 3/2019 Archiwum

Twój królewski styl - warsztaty dla kobiet

Jesteś kobietą, więc nosisz w sobie godność i piękno córki Króla - przekonują organizatorki konferencji, która odbędzie się 19 września w Koszalinie.

Konferencja pod hasłem: „Queen Style to twój styl” ma pomóc odkryć każdej pani jej prawdziwą wartość i piękno.

– Kobiety, dziewczyny, delikatne niewiasty i twarde babki! Zapraszamy was wszystkie (jak jeden mąż) na fascynującą podróż wgłąb siebie. Będziemy demaskować kłamstwa o nas, zaglądać w swoje serca i otwierać dusze, aby odkryć albo poznać na nowo swoją wartość i prawdziwą godność: godność córki Najwspanialszego Króla! – zachęca Magdalena Plucner z Akademii Rozwoju Talentów, która przygotowuje spotkanie.

Konferencja zaplanowana jest na 19 września i, jak przekonują kobiety, które je przeprowadzą, będzie wesoło, praktycznie, profesjonalnie i bardzo kobieco. Zajęcia w koszalińskiej Szkole Katolickiej przy ul. Staszica 38 trwać będą przez cały dzień: od godz. 10 do 18.

Ilość miejsc ograniczona.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy