Nowy numer 24/2018 Archiwum

Śmierć rok po pobiciu

W sobotę rano zmarł ks. Krzysztof Ziemnicki, proboszcz parafii pw. św. Stefana w Barwicach, brutalnie pobity w ubiegłym roku przez włamywaczy.

Do bestialskiego napadu, który wstrząsnął nie tylko barwicką wspólnotą, doszło 3 listopada 2014 r. W jego wyniku ks. Krzysztof doznał rozległych obrażeń mózgu. Przeżył, ale jego stan lekarze określali jako nierokujący nadziei na odzyskanie sprawności. Przebywał w szpitalu rehabilitacyjnym w Białogardzie.

W poniedziałek 5 października o godz. 16 zostanie odprawiona Msza św. przy trumnie zmarłego proboszcza w kościele parafialnym pw. św. Stefana w Barwicach.

We wtorek 6 października o godz. 13 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa kościele parafialnym pw . Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świdwinie. Po Mszy św. śp. ks. Ziemnicki zostanie pochowany w rodzinnym grobowcu na tamtejszym cmentarzu.

Pamiętajmy o zmarłym i polecajmy go miłosiernemu Bogu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • MacBlacker
  05.10.2015 20:42
  "Nieznani sprawcy"...
  doceń 0
 • krut00
  05.10.2015 21:08
  "Włamywacze pobili na śmierć..."
  Coś to się kupy nie trzyma. Kim innym jest włamywacz, a kimś zupełnie innym jest bandyta.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma