Nowy numer 14/2020 Archiwum

Marek Kamiński o wędrówce do Santiago

Na spotkanie z nim do auli koszalińskiego "Bronka" przyszło ok. 300 osób.

Była to kolejna odsłona cyklu "Gość na Plus", inicjatywy koszalińskich redakcji "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus.

Spotkanie ze znanym polarnikiem i filozofem, który ostatnio powrócił z wyprawy do Santiago de Compostela, spotkało się ze sporym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Koszalina.

Aula koszalińskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 2 z trudem pomieściła wszystkich uczestników. Spotkanie trwało prawie 2 godziny.

Marek Kamiński opowiadał głównie o ostatniej wyprawie do grobu św. Jakuba. Mówił o tym, jak Camino wpłynęło na jego życie, postrzeganie wiary w Boga, samego siebie i celu swojego życia. 

Marek Kamiński o wędrówce do Santiago   Spotkanie z Markiem Kamińskim zgromadziło ok. 300 gości Edward Grzegorz Funke Spotkanie miało też charakter sentymentalny, ponieważ Marek Kamiński jest absolwentem LO nr 2. Na spotkaniu pojawili się także jego dawni nauczyciele.

Rozmowa z Markiem Kamińskim, która odbyła się podczas spotkania: TUTAJ

Pierwsze spotkanie z cyklu "Gość na Plus" odbyło się w maju br. z prof. Bogdanem Chazanem. Kolejne odbędzie się 1 grudnia. Gościem będzie Krzysztof Zanussi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama