Nowy numer 25/2018 Archiwum

Nauczyciele u św. Józefa w Słupsku - pielgrzymka

14 października odbędzie się pielgrzymka nauczycieli i wychowawców do sanktuarium św. Józefa.

Ruch pielgrzymkowy wokół najmłodszego sanktuarium diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej - św. Józefa w Słupsku - dopiero się tworzy. Co miesiąc pielgrzymują do niego różne grupy stanowe lub zawodowe.

W październiku, w dniu Edukacji Narodowej, sanktuarium zaprasza nauczycieli, wychowawców, katechetów, pracowników szkół, żłobków, przedszkoli, uczelni wyższych i wszystkich placówek oświatowych na  Mszę św. o godz. 18.30. Eucharystię odprawi dziekan i kapelan słupskich nauczycieli ks. Lucjan Huszczonek, a kazanie wygłosi ks. dr Wojciech Wójtowicz, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie. Organizatorzy zapraszają także wszystkich, którzy są już na emeryturze i rencie, a związani byli z nauczaniem i wychowaniem.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma