Nowy numer 25/2018 Archiwum

Szensztat planuje

Doroczne spotkanie animatorów grup Rodzin Szensztackich z całej diecezji odbyło się w Koszalinie.

Do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego przyjechało prawie 30 osób, reprezentujących niektóre z 17 wspólnot ruchu działających w parafiach diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

- Na spotkaniu przygotowujemy plan pracy na cały rok. Tym razem mamy też do omówienia ważne wydarzenie, które czeka nas za kilka miesięcy. W czerwcu 2016 roku będziemy świętować 25-lecie pobytu Jana Pawła II w Koszalinie i na Górze Chełmskiej. Już teraz musimy rozpocząć planowanie obchodów tego ważnego dla nas jubileuszu - mówi s. Krzysztofa Fulneczek, koordynatorka Rodzin Szensztackich w diecezji.

Na spotkaniu obecny był także ks. dr Kazimierz Klawczyński, który wygłosił konferencję na temat: "Magnificat - pieśń wdzięczności Maryi".

Spotkanie zakończyła Msza św. w sanktuarium na Górze Chełmskiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma