Nowy numer 21/2020 Archiwum

Wolontariusz certyfikowany

Dobiegł końca kolejny cykl szkoleń dla wolontariuszy organizowanych przez Fundację "Zdążyć z Miłością". Słuchacze kursu odebrali certyfikaty potwierdzające ukończenie zajęć i ruszają do działania.

Fundacja „Zdążyć z Miłością” już po raz drugi przygotowała serię interesujących i pożytecznych spotkań dla osób, które pragną działać dla dobra  innych ludzi.

W tym roku na kurs zgłosiło się 18 wolontariuszy. W tej grupie znalazła się zarówno młodzież, jak i osoby starsze.

Jak mówią niesienie bezinteresownej pomocy osobom potrzebującym wsparcia daje  wiele satysfakcji, ale wymaga także odpowiedniego przygotowania. Przyszli wolontariusze podczas zajęć mogli więc poznać zasady i reguły, jakimi będą się kierować w swojej działalności dla dobra drugiego człowieka.

Zajęcia kończące kurs tradycyjnie odbyły się w Instytucie Dobrych Praktyk Biznesowych. Ta placówka zawsze otwiera  swoje progi przed wolontariuszami. Tym razem zajęcia poprowadzili: Urszula Łumianek, koordynator wolontariatu w Fundacji „Zdążyć z Miłością” oraz Marcin Zarębski, trener i jednocześnie właściciel Instytutu Dobrych Praktyk Biznesowych. Prelegentką była także jedna z mam, która znalazła przystań w pierwszym mieszkaniu chronionym prowadzonym przez Fundację „Zdążyć z Miłością”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama