Nowy numer 26/2022 Archiwum

Wolontariusz certyfikowany

Dobiegł końca kolejny cykl szkoleń dla wolontariuszy organizowanych przez Fundację "Zdążyć z Miłością". Słuchacze kursu odebrali certyfikaty potwierdzające ukończenie zajęć i ruszają do działania.

Fundacja „Zdążyć z Miłością” już po raz drugi przygotowała serię interesujących i pożytecznych spotkań dla osób, które pragną działać dla dobra  innych ludzi.

W tym roku na kurs zgłosiło się 18 wolontariuszy. W tej grupie znalazła się zarówno młodzież, jak i osoby starsze.

Jak mówią niesienie bezinteresownej pomocy osobom potrzebującym wsparcia daje  wiele satysfakcji, ale wymaga także odpowiedniego przygotowania. Przyszli wolontariusze podczas zajęć mogli więc poznać zasady i reguły, jakimi będą się kierować w swojej działalności dla dobra drugiego człowieka.

Zajęcia kończące kurs tradycyjnie odbyły się w Instytucie Dobrych Praktyk Biznesowych. Ta placówka zawsze otwiera  swoje progi przed wolontariuszami. Tym razem zajęcia poprowadzili: Urszula Łumianek, koordynator wolontariatu w Fundacji „Zdążyć z Miłością” oraz Marcin Zarębski, trener i jednocześnie właściciel Instytutu Dobrych Praktyk Biznesowych. Prelegentką była także jedna z mam, która znalazła przystań w pierwszym mieszkaniu chronionym prowadzonym przez Fundację „Zdążyć z Miłością”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama