Nowy numer 21/2018 Archiwum

Przedszkolaki lubią tradycję

Dzieci z przedszkola nr 22, mieszczącego się przy ul. Chałubińskiego 6 w Koszalinie, wystawiły jasełka.

Pięciolatki pod opieką nauczycielek przygotowały przedświąteczne przedstawienie dla swoich rodziców. Dzieciom sprawił przyjemność nie tylko sam występ, ale też przygotowywanie go wespół z rodzicami, którzy zajęli się wykonaniem niecodziennych strojów dla małych aktorów. Scenografia, kolędy i wielkie zaangażowanie rodzin podkreśliły klimat świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie było też okazją do złożenia przedświątecznego daru na rzecz Hospicjum im. Św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie. Dyrektor hospicjum Wojciech Gliński odebrał z rąk dyrektor przedszkola i Rady Rodziców dary zebrane podczas kiermaszu świątecznego oraz zbiórki artykułów żywnościowych i chemicznych. W przedszkolu nr 22 takie przygotowania do świąt Bożego Narodzenia to już coroczna tradycja.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma