Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Magnesy z Miłosiernym

Dom Miłosierdzia Bożego chce rozpropagować ideę Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia poprzez rozpowszechnienie wizerunku Jezusa.

Jednym ze sposobów apostołowania jest ewangelizacja wizualna. Od lat wizerunek m.in. Jezusa Miłosiernego zdobi kamienicę, w której mieści się placówka. Teraz każdy będzie mógł oznaczyć nim także swój samochód.

Wizerunek Jezusa Miłosiernego w formie magnesu, który można przyczepić do metalowych części samochodu, można nabyć w Domu Miłosierdzia mieszczącym się przy al. Monte Cassino 7, zgłaszając się osobiście lub prosząc o przesłanie go pocztą.

Magnes nie ma wyznaczonej ceny. Można za niego złożyć dobrowolną ofiarę.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma