Nowy numer 29/2021 Archiwum

Pokaż nam swoje święta

To internauci zdecydują, kto przysłał nam najpiękniejszy obrazek bożonarodzeniowy

Jak zapowiadaliśmy w wydaniach papierowych (numery 50 i 51 „Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego”), od dzisiaj można przysyłać na nasz adres: (koszalin@gosc.pl) zdjęcia na świąteczny konkurs fotograficzny.

W tym roku zapraszamy do podzielenia się z nami świątecznym klimatem; tym, co sami w tych radosnych świętach najbardziej lubicie. Chętnie obejrzymy więc szopki, choinki, stroiki, wieńce adwentowe i inne dekoracje. Równie chętnie zajrzymy do… pieców i na wigilijne stoły. Przyjrzymy się śpiewowi kolęd i ich grze na różnych instrumentach. Pójdziemy z Wami na Pasterkę, zasiądziemy w Waszym rodzinnym gronie albo ubierzemy wspólnie choinkę. Skorzystamy z zaproszenia do świetlic, warsztatów terapii zajęciowej czy przedszkoli, gdzie przygotowywane są aniołki, kartki świąteczne, łańcuchy i inne ozdoby.

Wszystkie zdjęcia opublikujemy na naszej stronie internetowej. Spośród nadesłanych internauci wybiorą, a my nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami, trzy najlepsze fotografie.

Na zdjęcia z krótkim opisem (miejsca, przedstawionych osób) czekamy do 3 stycznia. W mailu trzeba podać także imię i nazwisko, adres i telefon autora fotografii.

5 stycznia na stronie pojawią się galerie ze wszystkimi zdjęciami, które przyszły na konkurs, wraz z formularzem do głosowania. Internauci będą mogli oddawać swoje głosy, klikając pod najładniejszą fotografią, do 10 stycznia.

Wyniki konkursu opublikujemy na stronie, a także w wydaniu papierowym „Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego” 17 stycznia (nr 3/2016).

Regulamin konkursu na następnej stronie lub  TUTAJ. Nadesłanie zdjęć oznacza, że każdy uczestnik zapoznał się z tym dokumentem.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama