Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pokazali nam swoje święta przejdź do galerii

Prezentujemy fotografie nadesłane na konkurs fotograficzny "Gościa Niedzielnego" zatytułowany "Pokaż nam swoje święta". Zapraszamy Was, drodzy internauci, do głosowania, która z nich podoba się Wam najbardziej.

O tym, kto przysłał nam najpiękniejszy obrazek bożonarodzeniowy zadecydujcie Wy, drodzy Czytelnicy. Nadeszło niewiele fotografii, ale potraktujmy tegoroczne głosowanie jako inwestycję na przyszłość.

Liczymy bowiem, że z roku na rok konkurs, który stał się już tradycją "Gościa Niedzielnego", będzie zdobywał kolejnych propagatorów dobrych katolickich obyczajów. Wszak dzielenie się z innymi obrazami, na których uwiecznione są nasze domy, rodziny, kościoły w tym pięknym świątecznym czasie, jest dobrą promocją tego, co chrześcijaństwo wnosi we współczesną kulturę.

Możecie oddawać głos na najlepszą fotografię, klikając pod nią. Głosowanie potrwa do północy 10 stycznia. Wybranych przez Was zwycięzców nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami. Wyniki konkursu opublikujemy na naszej stronie internetowej, a także w wydaniu papierowym „Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego” 17 stycznia (nr 3/2016).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma