Nowy numer 4/2021 Archiwum

Pokazali nam swoje święta przejdź do galerii

Prezentujemy fotografie nadesłane na konkurs fotograficzny "Gościa Niedzielnego" zatytułowany "Pokaż nam swoje święta". Zapraszamy Was, drodzy internauci, do głosowania, która z nich podoba się Wam najbardziej.

O tym, kto przysłał nam najpiękniejszy obrazek bożonarodzeniowy zadecydujcie Wy, drodzy Czytelnicy. Nadeszło niewiele fotografii, ale potraktujmy tegoroczne głosowanie jako inwestycję na przyszłość.

Liczymy bowiem, że z roku na rok konkurs, który stał się już tradycją "Gościa Niedzielnego", będzie zdobywał kolejnych propagatorów dobrych katolickich obyczajów. Wszak dzielenie się z innymi obrazami, na których uwiecznione są nasze domy, rodziny, kościoły w tym pięknym świątecznym czasie, jest dobrą promocją tego, co chrześcijaństwo wnosi we współczesną kulturę.

Możecie oddawać głos na najlepszą fotografię, klikając pod nią. Głosowanie potrwa do północy 10 stycznia. Wybranych przez Was zwycięzców nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami. Wyniki konkursu opublikujemy na naszej stronie internetowej, a także w wydaniu papierowym „Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego” 17 stycznia (nr 3/2016).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama